Welkom bij VVE Beheer Legemaate

M&M004verkleind

Er wordt hard gewerkt aan een nieuwe website! Kijk tot onze site gereed is op:

www.matthijsse-matthijsse.nl

VVE beheer Legemaate, gevestigd aan de Badhuisstraat 181 te Vlissingen, biedt een brede waaier aan diensten op het gebied van uw vereniging van eigenaren.

Ons team bestaat uit enthousiaste professionals die alles in het werk stellen om u tegen een concurrerend tarief van dienst te zijn.  Wij streven ernaar om als VvE beheerder ervoor te zorgen, dat u verzekerd bent van zorgeloos woonplezier en geen omkijken heeft naar het onderhoud en de financiële afwikkeling binnen uw vereniging van eigenaren.

VVE Beheer Legemaate staat voor totaal VvE beheer en heeft alle kennis in huis om uw VvE op alle vlakken te kunnen beheren. Onze bouwkundig adviseur voorziet u graag van een gedegen advies betreffende uw bouw- en onderhoudswerkzaamheden.

Onze relatiebeheerders staan u met raad en daad bij in het beheer van uw vereniging van eigenaren. Neem vrijblijvend contact met ons op!

 

Een gedachte over “Welkom bij VVE Beheer Legemaate”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *